XXXVI Mistrzostwa Polski
W dniach 26-27 kwietnia w Opolu odbyły się XXXVI Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym. Na tej ważnej dla karateków imprezie nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego klubu. Nina Ziemianek, Magdalena Rostowska, Zuzanna Panek, Piotr Parys mięli zaszczyt reprezentować Dębicę oraz województwo Podkarpackie na XXXVI Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym. Dziękujemy im Dowiedz się więcej









