Silesia Cup Bytom

Opublikowane przez admin w dniu

W niedzielę 7 kwietnia nasi zawodnicy wzięli udział w Otwartym Międzynarodowym Pucharze Województwa Śląskiego SILESIA CUP 2024. Na matach w Bytomskiej Hali na skarpie stawili się zawodnicy z niemal wszystkich klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate Tradycyjnego oraz goście z Czech, Litwy, Ukrainy i Armenii.

Dębicę podczas tego turnieju reprezentowali ( zaczynając od najmłodszych) : Tosia Szczerba, Kasia Świerczek – 8 kyu, Julka Brzostowska – 7 kyu, Nina Ziemianek, Magda Rostowska – 5 kyu, Gabrysia Wójcik – 6 kyu oraz zawodnicy z brązowymi pasami z grup juniorów i młodzieżowców: Zuzia Panek, Julka Dybowska, Hania Biela, Mikołaj Krzystyniak, Filip Nykiel, Karol Kubieniec, Piotr Parys.

Wczesna pobudka, długa podróż oraz duża konkurencja nie przeszkodziła naszym karatekom w zdobyciu medali.

Kata rocznik 2015 , 8 kyu:

Tosia Szczerba -1 miejsce 🥇
Kasia Świerczek- 2 miejsce 🥈

Kata rocznik 2014, 7 kyu:

Julka Brzostowska -1 miejsce 🥇

Kata rocznik 2011, 5 kyu:

Nina Ziemianek -1 miejsce 🥇
Madzia Rostowska -2 miejsce 🥈

Kata rocznik 2009 i starsi, 6 kyu:

Gabrysia Wójcik – 3 miejsce 🥉

Bardzo dobrze zaprezentowali się również nasi starsi zawodnicy. Znakomicie w kata radziła sobie Zuzia Panek, natomiast w kumite najbliżej do strefy medalowej mieli Julka Dybowska oraz Karol Kubieniec.

Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym.

Byliście najlepsi 🥋💪♥️

Dziękujemy rodzicom za kibicowanie oraz pomoc w organizacji wyjazdu, firmie Jarpol – Adam Kramarz za niezawodny transport.

Kategorie: Info