IX Puchar Krakowa

Opublikowane przez admin w dniu

Za nami IX Międzynarodowy Puchar Krakowa. W zawodach zorganizowanych przez Krakowski Klub Karate Tradycyjnego, pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego wzięło udział 71 klubów, z 10 krajów, które reprezentowało niemal 1000 zawodników.

Dębicka Akademia Karate Tradycyjnego wystawiła 35 osób w wieku od 8 do 20 lat. Nasi karatecy startowali w konkurencjach kata oraz kumite (starsi z brązowymi pasami). Mimo bardzo wysokiego poziomu karatecy z Dębicy spisali się znakomicie dzięki czemu nasz klub zajął 7 miejsce w ogólnej klasyfikacji medalowej.

Najlepiej w swoich grupach wiekowych poradzili sobie

  • Maksymilian Borek – 1 miejsce
  • Antoni Pysz – 1 miejsce
  • Zuzanna Kurek – 2 miejsce
  • Tosia Szczerba – 3 miejsce
  • Nina Ziemianek – 3 miejsce
  • Madzia Rostowska – 3 miejsce

Znakomicie poradziły sobie również Julia Brzostowska, Zosia Błaszczak, Amelka Oprządek, którym do 3 miejsca brakło tylko jednego punktu. Bardzo dobrze w konkurencji kata juniorek wypadła Zuzia Panek, która znakomitymi wykonaniami kata dostała się do najlepszej ósemki.

Gratulujemy serdecznie wszystkim naszym zawodnikom. Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji wyjazdu oraz opiekę podczas zawodów. Dziękujemy również Miastu Dębica za pomoc finansową oraz naszej Pani fotograf Dominice.

Kategorie: Info