VIII Międzynarodowy Puchar Krakowa

Opublikowane przez admin w dniu

W sobotę (18 marca 2023 roku) nasi zawodnicy wzięli udział w VIII Międzynarodowym Pucharze Krakowa. W zawodach tych wystartowało 800 zawodników z 51 klubów z Polski, Litwy, Ukrainy i Czech.

Nasz klub reprezentowało, aż 31 karateków. Wszyscy spisali się znakomicie, pokazując na macie ducha walki i znakomitą technikę. Chociaż nie wszystkim udało się dotrzeć do strefy medalowej, to każdy z karateków zasługuje na pochwały.

Zawody w Krakowie to jedna z największych imprez sportowych organizowanych pod patronatem PZKT. Puchar Krakowa za sprawą wspaniałych nagród rzeczowych i finansowych przyciąga najlepszych karateków z całej Polski i nie tylko.

Najlepsze wyniki w kata indywidualnym uzyskali :

Madzia Rostowska – 1 miejsce
Mateusz Kocoń – 2 miejsce
Zuzia Kurek – 2 miejsce
Iwo Radmacher – 2 miejsce
Marek Skowroński – 3 miejsce
Nina Ziemianek – 3 miejsce
Błażej Mazur – 3 miejsce
Laura Alberska – 3 miejsce

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom wysokich rezultatów oraz wspaniałej walecznej postawy. Dziękujemy rodzicom za pomoc w opiece nad naszą liczną gromadką. Firmie Bąk Travel oraz naszemu kierowcy za bezpieczną podróż.

Wyjazd na zawody był współfinansowany ze środków pochodzących z dotacji Miasta Dębica
Kategorie: Info