Gasshuku – Zakopane 2022

Opublikowane przez admin w dniu

W dniach 17-20 marca instruktorzy oraz dwie zawodniczki naszego klubu brali udział w szkoleniu Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. Podczas zajęć w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem mieli możliwość doskonalić swoje umiejętności pod okiem najlepszych karateków – sensei Ilia Jorgi 10 dan, sensei Jaceka Wierzbickiego oraz trenera kadry narodowej sensei Krzysztofa Neugebauera.

Podczas Gasshuku przeprowadzony został również egzamin na czarne pasy. Wśród kandydatów na stopień mistrzowski była nasza zawodniczka Karolina Skiba.

Karolina przed komisją egzaminacyjną pokazała się z dobrej strony. Pozytywnie zaliczyła egzamin na stopień mistrzowski 1 Dan, a tym samym stała się kolejną osobą w klubie, która może pochwalić się czarnym pasem.

Serdecznie gratulujemy !

Kategorie: Info