Podsumowanie roku 2021

Opublikowane przez admin w dniu

Rok 2021 mimo trudności związanych z panującą pandemią Covid19 był dla nas bardzo szczęśliwy. Zajęcia w klubie odbywały się bez większych przeszkód.

Dziękujemy naszym zawodnikom za zaangażowanie, cierpliwość, ciężką pracę i wytrwałość. Rodzicom naszych karateków serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaufanie.

Dziękujemy Miastu Dębica, Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Dębicy, firmie Chemal, Jarpol, Bąk Travel za pomoc w realizacji naszych planów. Obserwatorowi Lokalnemu za to, że zawsze znajduje miejsce aby opisać sukcesy naszych karateków.

A w 2021 roku było o czym pisać.

W lutym podczas Kursu Mistrzowskiego w Katowicach sensei Katarzyna otrzymała Wyróżnienie Regionalne Polskiego Związku Karate Tradycyjnego. W marcu sensei Józef Rączka przeprowadził w naszym klubie egzamin na stopnie uczniowskie kyu, do którego przystąpiło 67 zawodników. W roku 2021 nasi zawodnicy wzięli udział w znakomitym projekcie charytatywnym „Miłość dociera wszędzie”, gdzie mogli pokazać swoje umiejętności i pomóc w zbiórce pieniędzy na szczytny cel. Poza tym uczestniczyliśmy w kursach i seminariach organizowanych przez PZKT oraz związki regionalne ( Letnie Gasshuku – Zakopane, Kurs Regionalny w Krakowie, Kurs szkoleniowo-sędziowski z senseiem Józefem Rączką).
Mieliśmy również przyjemność po raz pierwszy uczestniczyć w obozie sportowym organizowanym przez Klub Sportowy Hikari Oleśnica. Było to 10 niesamowitych dni spędzonych na dobrej zabawie i trenowaniu, w znakomitym towarzystwie i pięknym miejscu.

Najważniejszymi w roku 2021 były jednak sukcesy, które odnieśli nasi zawodnicy na turniejach rangi krajowej i międzynarodowej. A było tego całkiem sporo.

  • II Mistrzostwa Małopolski w Nowym Sączu (maj) – 15 medali
  • Silesia Cup Bytom (maj) – 2 medale
  • VI Ogólnopolski Puchar Krakowa (czerwiec) – 5 medali
  • XXI Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym , Warszawa (czerwiec) – 4 medale
  • Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym , Katowice (październik) – 9 medali
  • Turniej Karate w Nowym Sączu (grudzień) – 38 medali

W nowym roku życzymy Wam jeszcze więcej sukcesów, spełnienia wszystkich marzeń. Niech Wasza pasja do karate nigdy się nie skończy.

Kategorie: Info