XXXV Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym

Opublikowane przez admin w dniu

W ostatni weekend kwietnia nasi zawodnicy wzięli udział w Mistrzostwach Polski w Karate Tradycyjnym. W przepięknej hali Grupa Azoty Arena w Puławach rywalizowali ze sobą najlepsi zawodnicy z grup Junior Młodszy, Junior, Młodzieżowiec i Senior z wszystkich województw w Polsce.

Podkarpacie reprezentowała grupa 6 zawodników z naszego klubu: Zuzanna Panek, Julia Dybowska, Piotr Parys, Mikołaj Krzystyniak, Filip Nykiel, Karol Kubieniec. Dla całej ekipy był to pierwszy start w zawodach tej rangi. Mimo, że nie udało im się dotrzeć do strefy medalowej to ich starty możemy uznać za udane.

Zależało nam, aby ten wyjazd był zdobyciem doświadczenia, sprawdzenia się z najlepszymi zawodnikami w kraju, a przede wszystkim zmierzenia z własnymi słabościami i presją.

Zarówno nasze juniorki jak i panowie dali z siebie wszystko i mogą być z siebie dumni. Najlepiej spisali się Karol Kubieniec , który w konkurencji FUKU-GO juniorów młodszych zajął 9 miejsce oraz Mikołaj Krzystyniak, który w bardzo licznej grupie 51 zawodników dotarł do najlepszej szesnastki w kata indywidualnym.

Kategorie: Info