Puchar Polski Dzieci

Znakomicie spisali się nasi zawodnicy podczas Ogólnopolskiego Pucharu Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbył się 13 czerwca w Warszawie.

Tego dnia na Hali Widowiskowo-Sportowej Torwar w Warszawie swoje umiejętności zaprezentowało 684 młodych karateków z 51 klubów karate tradycyjnego z całej Polski. Dębicką Akademię Karate Tradycyjnego reprezentowali – Julia Piękoś, Zuzia Panek, Lena Radomska, Urszula Pieprzak, Mikołaj Krzystyniak, Filip Nykiel , Karol Kubieniec. Nasi zawodnicy startowali w konkurencji kata indywidualne, kata drużynowe oraz starsi w kumite indywidualnym.

Wszyscy spisali się znakomicie i mimo wysokiego poziomu doskonale radzili sobie ze swoimi rywalami. Najlepsze rezultaty i miejsce na podium wywalczyli :

Lena Radomska – I miejsce w kata indywidualnym

Karol Kubieniec – II miejsce w kata indywidualnym

Urszula Pieprzak – III miejsce w kumite

Drużyna (Lena, Ula, Julka) – II miejsce w kata drużynowym

Bardzo dobrze w kata indywidualnym zaprezentowała się również Zuzia Panek. Niestety tym razem do strefy medalowej zabrakło jednej wygranej walki. Tuż za podium w kata indywidualnym uplasowała się Julka Piękoś. Natomiast w kumite indywidualnym Lena Radomska. Niewiele do pełni szczęścia zabrakło również naszym „zielonym pasom” . Mikołajowi i Filipowi nie udało się dostać do ćwierćfinału ale poziom jaki zaprezentowali daje nadzieje na sukcesy w kolejnych latach.

Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników. Cieszymy się, że ich ciężka praca przyniosła tak wspaniałe wyniki.

Dziękujemy Miastu Dębica za pomoc finansową, która pomogła w organizacji wyjazdu, firmie Jarpol za to, że zadbała o nasz transport, rodzicom za zaufanie i cierpliwość oraz anonimowemu sponsorowi, który zadbał aby nasi wojownicy nie byli głodni 🙂